Poetės E. Pozdniajos ir rašytojo bei žurnalisto V.Vachramejevo kūrybos vakaras

Lapkričio 10 d. Tautinių bendrijų namuose vyko poetės Elvyros Pozdniajos (Vilnius, Lietuva) ir rašytojo bei žurnalisto Vladimiro Vachramejevo (Kaliningradas, Rusija) kūrybos vakaras.

Vakaro metu susirinkusiems žiūrovams buvo pristatyti E.Pozdniajos 10-ies poezijos ir esse brošiūrų rinkinys bei V.Vachramejevo knyga „Mano draugai knygų lentynoje“. Šioje knygoje autorius pasakoja apie prozaikų, poetų, publicistų ir žurnalistų, su kuriais jis bendravo, gyenimą bei kūrybą.

V. Vachramejevas – Rusijos žurnalistų sąjungos, Tarptautinės žurnalistų sąjungos, Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos narys.

Susirinkusieji su susidomėjimu klausėsi V. Vachramejevo paskojimo apie jo žurnalistinės veiklos pradžią, susitikimus su įdomiais žmonėmis.   

Elvyra Pozdniaja skaitė savo eilėraščius. Juose ryškus poetės siekis eilių forma atskleisti moters, ieškančios gyvenime harmonijos, grožio ir tiesos, vidinį pasaulį.

Puikia vakaro programos puošmena buvo autorinių dainų atlikėjo Eduardo Kirjackio dainos. Žiūrovų aplodismentų susilaukė jo sukurtos dainos, sukurtos E. Pozdniajos eilėraščių tekstais.