Knygos „Erdvė dialogui“ pristatymas

Lapkričio 30 d. Tautinių bendrijų namuose vyko tetralizuotas naujos Raisos Melnikovos eilėraščių knygos „Erdvė dialogui“ pristatymas.

Poetę sveikino Rusijos rašytojų sąjungos lietuvių sekcijos pirmininkė Jelena Šeremet, Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos pirmininkas Lev Mesengiser, humanitarinių mokslų daktarė Jelena Bachmetjeva, Tautinių bendrijų namų direktorė Alvida Gedaminskienė.

Kalbėjusieji pabrėžė, kad eilėraščiuose poetė perduoda savo pasaulio suvokimą, jog suvoktum jos eiles, reikia jas skaityti, o ne „vartyti“. Jelena Bachmetjeva atkreipė dėmesį į tai, kad autorė savo kūryba tarsi beldžiasi į skaitytojų širdis norėdama kalbėtis. Jos nuomone, todėl ir knygos pavadinime yra žodis „dialogas“ . J.Bachmetjevai eillėraščiai – puikūs, tai filosofinė, pilietiška poezija, įdomus kiekvienas eilėraštis.    

Pristatyme dalyvavo teatro studijos „Aktinos“, kuriai vadovauja Raisa Melnikova, nariai. Puikiais atliekamais romansais žavėjo autorinių dainų atlikėjas Eduard Kirjackij. Jis pateikė siurprizą - atliko savo autorinę dainą, sukurtą šiame leidinyje išspausdinto Raisos Melnikovos eilėraščio žodžiais.

Renginio pabaigoje žiūrovams buvo pristatyta trumpa ištrauka iš naujo spektaklio, kurį kartu su teatro studijos „Aktinos“ dalyviais poetė pristatys kitais metais kovo mėn., kuomet tradiciškai bus pažymima Teatro diena.