Tradicinė Duonos šventė

Vasario 2 d. Tautinių bendrijų namuose vyko tradicinė Duonos šventė. Joje trylikos tautinių bendrijų atstovai pristatė nacionalinius savo tautų kepinius, konditerijos gaminius, pasakojo su duona susijusius papročius, vartojimo tradicijas.

Duonos šventė Tautinių bendrijų namuose jau turi savo istoriją. Pirmą kartą ji buvo surengta 2005 m. žinomo politiko, dabar europarlamentaro Petro Auštrevičiaus iniciatyva ir vadinosi „Mūsų duona“. Tada joje dalyvavo septynios tautinės bendrijos.

„Šiemet mūsų tradicinė šventė vyksta jubiliejiniais metais. Minime labai svarbią Lietuvos istorijoje datą – Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ąsias metines. Šia proga norėjome truputį pakeisti ir mūsų Duonos šventę, akcentuoti, kad ji jau turi savo istoriją“, - sakė L Bartkinė.

Skaityti plačiau

Kviečiame siūlyti kandidatus

Typography

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu jau penktus metus organizuoja Nacionalinius lygybės ir įvairovės apdovanojimus. Jų metu bus apdovanojami lygybės ir įvairovės srityje 2017 metais pasižymėję asmenys, organizacijos, idėjos, projektai, iniciatyvos, poelgiai ar veiksmai. Kviečiame siūlyti kandidatus skirtingoms nominacijoms.

Skaityti plačiau

Klubo „Siabryna“ Kalėdinė vakaronė

Sausio 6 d. Tautinių bendrijų namuose Baltarusių klubas „Siabryna“ surengė Kalėdinę vakaronę. Renginio pradžioje Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos moksleiviai pristatė baltarusių liaudies kalėdinį žaidimą, dainavo kalėdines dainas, dalyvavo su šia švente susijusiuose būrimuose.  

 
Skaityti plačiau

GERBIAMIEJI LIETUVOS TAUTINIŲ BENDRIJŲ NARIAI

Typography

Tautinių bendrijų namai nuoširdžiai sveikina Jus ir Jūsų artimuosius su  Naujaisiais metais.

Tegul  2018-ieji – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo - metai teiks Jums ir Jūsų bendruomenėms drąsos bei įkvėpimo naujoms idėjoms, bus dosnūs prasmingais darbais, turtingi sėkme, skatins išlikti vieningais ir atsakingais už mūsų valstybės ateitį.