Kauno M.Dobužinskio rusų kultūros ir estetinio lavinimo centro mokinių darbų paroda Seime

Lapkričio 6 d. Lietuvos Respublikos Seimo III rūmų parodų galerijoje buvo pristatyta Kauno Mstislavo Dobužinskio rusų kultūros ir estetinio lavinimo centro mokinių darbų paroda „Įvairiaspalviai kūrybos atspindžiai“, skirta centro veiklos 25-erių metų jubiliejui paminėti. Parodoje eksponuojami Centro auklėtinių, kurie sėkmingai pasirodė ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei pasaulio parodose, konkursuose, tapybos, grafikos, keramikos, mišrios technikos darbai.

Parodą atidarė LR Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė. Parodos atidarymo metu nuoširdžiausius sveikinimus Centro vadovams – Elenai ir Valerijui Berežok – ir visam kolektyvui išsakė LR Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto nariai: Orinta Leiputė, Larisa Dmitrijeva, Vytautas Juozapaitis, Seimo narys Sergej Dmitrijev, Kultūros viceministrė Agneta Lobačevskytė, ambasadorė, pirmoji Tautybių departamento prie LR Vyriausybės direktorė dr. Halina Kobeckaitė, LR Seimo narys, buvęs Kauno vicemeras, Kazimieras Kuzminskas. Kolegas sveikino gausus šalies tautinių bendrijų NVO lyderių būrys.  

Kauno Mstislavo Dobužinskio rusų kultūros ir estetinio lavinimo centras vysto kultūrinę veiklą, organizuojant tarptautines konferencijas, simpoziumus, plenerus, parodas, festivalius. 2004 m. organizacijai buvo suteiktas žymaus Lietuvos dailininko Mstislavo Dobužinskio vardas. Centras po savo stogu ne tik vienija įvairias tautas, bet ir moko vaikus ir jaunimą pagarbos, tolerancijos, gebėjimo mylėti savo gimtąjį kraštą.